Somon Air Havayolları Uçak Bileti
Anasayfa Somon Air Havayolları Uçak Bileti

Somon Air Havayolları Uçak Bileti

SOMON AIR UÇAK BİLETİ

En ucuz Somon Air uçak bileti satın almak ve Somon Air uçak bileti rezervasyonu yapmak artık çok kolay. www.somonhavayollari.com web sitemizde yer alan uçak bileti arama motorunda Somon Air Uçak Bileti yazarak iki adım da Somon Air uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Gün ve ay içinde Somon Air en uygun uçak biletlerini bulabilir ve kolaylıkla Somon Air uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Somon Air en uygun uçak biletleri hangi saat ve günler de olduğunu öğrenmek için sefer listesinde ileri ve geri seçenekleri ile detaylı Somon Air uçak bileti araması yapabilirsiniz.  En uygun Somon Air uçak seferleri ve en ucuz Somon Air Havaalanı biletleri ekranınızda listelenir. Pratik ve hızlı bir şekilde Somon Air bilet satın alma işlemine geçebilirsiniz.

Somon Air Uçak Bileti seçeneklerini listeleyip yolcu sayısını belirledikten sonra Somon Air uçak biletinizi kredi kartı yada para kartı ile 3D güvenli alışveriş yöntemi ile satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde peşin fiyatına taksit seçenekleri sunulmaktadır. Yolcularımızın güvenliği açısından web sitemizden 3D’siz alışveriş yapılmamaktadır. Somon Air uçak bileti satın aldıktan sonra mail adresinize Somon Air uçak bileti detayları iletilecektir. Ayrıca cep telefonunuza da sms olarak Somon Air uçuş detayları gönderilecektir. 

Somon Air uçak biletini telefonla satın almak isteyen yolcularımız 7 gün 24 saat 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu ücretsiz çağrı merkezi telefonunu arayarak işlemlerini yaptırabilirler.

SOMON AİR HAVAYOLLARI

Somon Air , Tacikistan'daki merkezi olan Duşanbe'de bulunan ilk özel havayolu şirketidir.Havayolu operasyonları Duşanbe Uluslararası Havaalanı'ndadır . Havayolu, 5 Şubat 2008'de Moskova ve Dubai'ye düzenli uçuşlar ile faaliyete geçti. Somon Air aynı zamanda Tacikistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve diğer Tacikistan üst düzey yetkililerinin resmi taşıyıcısı olarak görev yapıyor.

Kuruluşundan bu yana, Somon Air öncelikle yolcu servisine ve Doğu Avrupa'ya ve diğer bölgelere ulaşım üzerine odaklanmıştır . Uluslararası destinasyona uçuşların çoğu Duşanbe'den geliyor. Somon Air, stratejik politikasına uygun olarak havayolunun uçuş ağını hızla genişletmektedir. Şu anda, havayolu toplam 22 destinasyona hizmet vermektedir. Somon Air, Duşanbe havaalanından Frankfurt am Main (Almanya), Dubai (BAE), İstanbul (Türkiye), Almatı (Kazakistan), Ürümqi (Çin), Moskova'nın Rus şehirleri, St. Petersburg, Krasnoyarsk, Yekaterinburg'a  ve kuzey Tacik şehri Khujand. Müslüman hacıların taşınması için Hac sezonu boyunca her yıl Suudi Arabistan'a uçuşlar düzenleniyor.

Somon Air Filosu

  • Boeing 737-300
  • Boeing 737-800
  • Boeing 737-900ER

Somon Air Uçuş Rotasyonları

Kazakistan

Almatı(Almatı Uluslararası Havalimanı)

Birleşik Arap Emirlikleri(BAE)

Dubai(Dubai Uluslararası Havalimanı)

Tacikistan

Duşanbe(Duşanbe Uluslararası Havalimanı)

Khujand(Khujand Havaalanı)

Kulob(Kulob Havaalanı)

Almanya

Frankfurt(Frankfurt Havalimanı)

Rusya

Irkutsk(Irkutsk Uluslararası Havalimanı)

Kazan(Kazan Uluslararası Havalimanı)

Krasnodar(Pashkovsky Havaalanı)

Krasnoyarsk(Yemelyanovo Uluslararası Havaalanı)

Moskova(Moskova Domodedovo Havaalanı)

Moskova(Vnkovo Uluslararası Havalimanı)

Novosibirsk(Tolmachevo Havaalanı)

Orenburg(Orenburg Tsentralny Havaalanı)

Saint Petersburg(Pulkovo Havaalanı)

Yekaterinburg(Koltsovo Uluslararası Havaalanı)

Sorçi(Adler-Sorchi Uluslararası Havaalanı)

Türkiye

İstanbul(Atatürk Havalimanı)

Afganistan

Kabil(Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı)

Özbekistan

Taşkent(Taşkent Uluslararası Havaalanı)

Çin

Ürümqi(Ürümqi Diwopu Uluslararası Havaalanı)

6 Mart 2018 Salı 17:52:29

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit